Текстиль - своєрідний матеріал, який добре вбирає вологу, швидко припадає пилом і швидко зношується. Тому уважно підійдіть до вибору взуття. Воно повинне ідеально сидіти у вас на нозі. У цьому питанні Вам, безсумнівно, допоможуть фахівці мережі магазинів InShoes у Львові

1. Якщо раптом Вам взуття тисне, використовуйте професійні засоби для розтягування або зверніться за допомогою до традиційних способів.

2. Нове взуття слід гарненько обробити захисним водовідштовхувальним засобом.

3. Перед першим чищенням взуття зверніть увагу на рекомендації від виробника, адже матеріали бувають різні.

4. Витягніть устілки і шнурки (якщо такі є) і виперіть госп.милом, розчином з порошку або шампуню, висушіть при кімнатній температурі, щоб уникнути деформації.

5. Знімайте взуття акуратно, не наступаючи на задник, щоб не деформувати його.

6. Для текстильного верху використовуйте піну-очищувач, почекавши трохи, протріть взуття м'якою тканиною і висушіть при кімнатній температурі. Якщо взуття можна прати (див. інформацію від виробника) розведіть розчин порошку і періть вручну в теплій воді, гарненько прополощіть. Перед завантаженням в пральну машину помістіть взуття в мішок для делікатного прання.

7.! Взуття з мереживом, декоративною фурнітурою, бісером, паєтками і так далі переться тільки вручну м'якою щіткою. Парусинове взуття очистіть щіткою - не періть.

8. Після прання та очищення просушіть взуття при кімнатній температурі. Можете використовувати спеціальні колодки. Одягайте взуття тільки після повного висихання щоб уникнути деформації і пошкодження виробу.