ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ВЕРХНЬОГО ОДЯГУ ДЛЯ ЖІНОК У ЛЬВОВІ

Будь-який одяг, який одягають поверх костюмів, светрів, суконь, блуз, називають "верхній одяг". Клімат Львова жорстокий - він змушує носити жіночий верхній одяг мало не по півроку. Раніше це були пальто на осінь і шуба на зиму. Сьогодні різноманітність фасонів, оздоблень, стилів дозволяє дівчатам міняти верх відповідно до приводу, були б бажання і можливість.

Погодьтеся, верхній жіночий одяг - це не тільки можливість врятуватися від холоду, дощу, снігу, а й показати свій смак і підкреслити стиль. Завдяки копіткій роботі дизайнерів у модниць з'явилася можливість завершити модний лук, експериментуючи зі стилями і фасонами. І тому у багатьох в шафі акуратно розвішені:

  • шуба,
  • пальто,
  • куртка,
  • пуховик,
  • жилетки.

Але справа в тому, що весь верхній одяг ділять на дві великі категорії: пальто і куртки. Ви запитаєте, а як же улюблені шубки і елегантні плащі? Все просто: шуба - це теж пальто, тільки воно зшите з хутра, плащ - легке неутеплені пальто.

Варто, однак, сказати, що поряд з першою класифікацією є й інша - сезонна. Тому верхній одяг ще ділять на зимовий, літній і демісезонний.

Вибрати й купити жіночий верхній одяг у Львові не складає ніяких труднощів. Сьогодні це можна зробити в магазині або зручно влаштувавшись перед монітором з чашкою кави. Асортимент дуже широкий і вибрати є з чого. Правило тільки одне: як завжди, стежити за якістю речі, що купується. Якщо ви хочете носити елегантний або «бунтарський» верх не один сезон, купуйте речі у світових виробників або перевірених дизайнерів.

ВИБИРАЄМО ВЕРХНІЙ ОДЯГ ДЛЯ ЖІНОК В МОДНОМУ КАТАЛОЗІ INSHOES

Фасони верхнього жіночого одягу можуть бути різноманітні. Взяти хоча б силует жіночого пальто: прямий, прилеглий або вільний, з поясом і без нього. До речі, при обробці зимового пальто використовується більше деталей - шарфи, капюшони, коміри шалями, пелерини, кишені. Застібатися пальто може як на гудзики, так і на блискавку. Застібка буває потайний або асиметричною. При обробці пальто, дизайнери використовують неоднакові фактури, малюнки, різні колірні рішення.

Головна відмінність плаща від пальто - водовідштовхувальний матеріал. В іншому даний підтип по обробці нічим не поступається пальто. Навіть у чомусь випереджає його - плащ може мати утеплюючу підкладку з ворсових тканин або штучного хутра. Головне - правильно підійти до вибору - матеріал і фасон повинні бути високої якості. Нагадуємо, що вибрати і купити жіночий верхній одяг у Львові Ви зможете в нашому каталозі InShoes у Львові.

У повсякденному житті практичні дівчата віддають перевагу другому тип верхнього одягу - куртки. Найчастіше це вітровки, шкіряні і джинсові куртки, парки, пуховики. Часом можна зустріти і більш «бунтарські» моделі: косухи, Кейп, кімоно, бомбери, куртки-мілітарі, куртки-качалки.

Будь-який тип жіночого верхнього одягу завжди можна поєднувати з аксесуарами. Кращий асортимент верхнього жіночого одягу, недорого у мережі магазинів InShoes у Львові.