У нашоій мережі магазинів InShoes ви завжди знайдете високоякісне взуття! Однак без належного догляду і вона може швидко втратити не тільки свій зовнішній вигляд, але і бездоганні споживчі якості. Ми раді дати вам кілька основних порад по догляду за взуттям, щоб воно прослужило вам не один сезон і виглядало як нове!

1. Завжди обробляйте нову пару взуття перед першою носкою спеціальним засобом, призначеним для того чи іншого типу шкіри.

2. У мокру або холодну погоду необхідно мати змінну пару взуття, щоб не носити одну і ту ж пару щодня. Дайте взуттю час просохнути і набути початкової форми.

3. Майте на увазі, що при вологій або жаркій погоді ваші ноги можуть змінити колір зсередини при попаданні вологи або при виділенні поту. Це не є дефектом або виробничим браком. Для запобігання фарбування зсередини необхідно обробити взуття засобом «Антіколор».

4. Не використовуйте взуття, крім спеціального, в умовах бездоріжжя.

5. Сушіть взуття при кімнатній температурі, подалі від джерел тепла. Ні в якому разі не ставте її на батарею! У цьому випадку шкіра може пересохнути, потріскатися, а підошва відклеїться. Для збереження форми взуття необхідно вставити всередину спеціальні пристосування для взуття або просто набити його папером.

6. При сильному забрудненні не тріть поверхню вашого взуття, щоб випадково не зіпсувати її зовнішній вигляд. Скористайтеся спеціальною губкою, щіткою або звичайною вологою ганчіркою.

7. Завжди використовуйте спеціально підібраний крем, віск, щітку для взуття. Якщо ви не можете самостійно вибрати засіб по догляду за взуттям, скористайтеся порадою продавця-консультанта в магазині. Обов'язково ознайомтеся з інструкцією із застосування!

8. Щоб бруд не вбивався в поверхню, взуття потрібно чистити відразу по приходу додому. Тільки після очищення поверхні від забруднення можна використовувати спеціальні засоби по догляду. Не варто також відразу зафарбовувати сольові розводи спрей-фарбою.

9. Завжди підбирайте крем в колір основного покриття шкіри.

10. При експлуатації взуття зі шпальтованим каблуком (або обтягнутим шкірою), каблуки слід обробляти спеціальними восковмісними кремами, або спреями до початку носіння. Не носіть таке взуття в сиру погоду, так як обтянений каблук буде деформуватися і міняти відтінок.

11. Не знімайте взуття, наступаючи на задники. Взуваючись, використовуйте спеціальний ріжок для взуття.

12. Зберігайте взуття в первинній упаковці при температурі від +14 до +25 градусів, попередньо вставивши вкладиші для фіксації форми.

Обов'язково вибирайте засоби по догляду за взуттям відповідно до типу матеріалу!